Запрошуємо відвідати стенд Польської туристичної організації на X Міжнародній виставці медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness- Healthcare Travel Expo 25-27 травня 2021 року у ВЦ КиївЕкспоПлаза!

Запрошуємо відвідати стенд Польської туристичної організації на X Міжнародній виставці медичного та оздоровчого туризму, SPA&Wellness- Healthcare Travel Expo 25-27 травня 2021 року у ВЦ КиївЕкспоПлаза!

Польська туристична організація візьме участь у Healthcare Travel Expo 25-27 травня 2021 року.

 

Запрошуємо відвідати наш стенд!

Польська туристична організація належить до групи понад 200 національних туристичних установ, що діють у всьому світі.

Наша мета - просувати Польщу як країну, привабливу для туристів, сучасний напрямок подорожей, що пропонує високий рівень послуг та спокусливі ціни. Ми проводимо свою діяльність в аспекті просування та розвитку польського туризму як на національному рівні, так і за кордоном.

 

Ми є державною установою, що підтримує організації, що працюють у туристичному секторі. Ми організовуємо національні стенди під час найбільших вітчизняних та закордонних туристичних виставок, що є заходами для представників галузі та місцевого самоврядування.

 

Польська туристична організація має свої представництва, розташовані у 14 країнах, що дає змогу ознайомитись зі специфікою різних країн та спланувати наші промо-кампанії таким чином, щоб відображати індивідуальні потреби конкретних ринків.
Поставлений в рамках підзаходу 3.3.2: Оперативна програма інтелектуального розвитку «Сприяння польській економіці на основі польських брендів - польський бренд економіки», стенд Польської туристичної організації сприяє внутрішній пропозиції медичних послуг. Ми ділимось безкоштовними англомовними матеріалами, присвяченими спа-центрам, курортам та медичним закладам Польщі.

 

Відвідувачі польського стенду охорони здоров’я також можуть скористатися порадами досвідченого експерта, який надає інформацію про орієнтовані на здоров’я послуги, доступні в нашій країні.

Polish Tourism Organization

Для співпраці: +48 (022) 536-70-70

pot.gov.pl