Партнери


http://uata.com.ua/

 

Українська Асоціація Туристичних Агенцій (УАТА) – це найбільша організація в українському виїзному туризмі, що об’єднує понад 800 туристичних агентств по всій країні. Учасники Асоціації відправляють на відпочинок за кордон понад 340 тисяч українців щорічно.

 

Павло Григораш

Виконавчий директор УАТА

(097) 418-85-52

uata.com.ua


 

HEAVENLY INDIA Travel Media Group & Travel Consultant

Heavenly India  заслужила признание в качестве источника информации о путешествиях, в том числе это признанный международный журнал о путешествиях, путеводитель по городам, планировщик и дорожный атлас с онлайн-сервисом heavenlyindia.org и heavenlyindia.com.

 

Он является  эффективным средством продвижения бренда для начинающих предпринимателей. Heavenly India дает всесторонний обзор городов, людей, мест для посещения, туристических мест, исторических памятников, путешествий, связанных с советами и статьями, торговых центров, кафе и т. д.

 

 

Tel: +91 94265 72924, +91 94084 77987

D-5, Ayodhyanagar Society, Shantinagar

Usmanpura, Ahmedabad-380013 Gujarat. INDIA


 

АСОЦІАЦІЯ АГЕНТСТВ МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ

Асоціація Агенцій Медичного Туризму є некомерційним об'єднанням агентств медичного туризму СНД, що надають послуги асистента пацієнтам. Асоціація об'єднує понад 80 професійних агентств. Асоціація стала першим об'єднанням, в основу діяльності якого лягли ідеї підвищення ефективності роботи агентств з медичного туризму; розвитку інструментів, що підвищують продажу; а також інформаційна підтримка членів Асоціації про тренди ринку і медичних технологіях.

 

630090, Росія, Новосибірськ, вул. Миколаєва, 12/1, оф. 5

+8 (800) 2503926

 

www.imtaa.org

info@imtaa.org

 

Генеральний інформаційний партнер

 

Міжнародний журнал про медичні подорожі IMTJ

Міжнародний журнал про медичні подорожі (IMTJ) був створений у 2007 році у відповідь на зростаючий інтерес до медичних подорожей та медичного туризму. Він охоплює багато тем, які ставлять перед провайдерами охорони здоров'я в усьому світі - страхування, акредитацію, маркетинг і просування, якість, безпеку пацієнтів, рівень догляду та досвід у лікуванні міжнародних пацієнтів.

 

Міжнародний журнал про медичні подорожі належить і керується компанією LaingBuisson International Limited, британською онлайн-видавничою справою. Компанія також управляє порталом для медичного туризму, що стоїть перед споживачами - Treatment Abroad, а також іншими сайтами з інформацією про здоров'я, спрямовані на пацієнтів та у галузі охорони здоров'я. До них відносяться сайти Private Healthcare UK, що забезпечують легкий доступ до інформації про приватні медичні послуги та послуги у Великобританії, HarleyStreet.com, для отримання інформації про лікарів, стоматологів, лікарень та медичних і клінічних послуг у цьому медичному центрі Лондона.

 

LaingBuisson International Limited

3 Churchgates, Berkhamsted, Herts, HP4 3LF, United Kingdom

+44 7452 053918

 

MariaGeorga@treatmentabroad.com

www.IMTJ.com

www.TreatmentAbroad.com

www.FertilityTreatmentAbroad.com

www.DoctorInternet.ae

 

Офіційні інформаційні партнери

 

Журнал «Міжнародний туризм» — провідне туристичне видання України. Розповідає про подорожі, відпочинок та пригоди, подає інтерв’ю зірок. Приваблює ефектним дизайном, якісним друком та яскравими авторськими матеріалами. Володар багатьох професійних нагород.

Журнал виходить з 1992 року; мова видання — українська; періодичність: 6 номерів на рік; обсяг: 150–180 сторінок. Виготовляє найрізноманітнішу поліграфічну продукцію для турфірм, готелів та інших структур.

www.intour.com.ua


 

Мир Отдыха и Бизнеса – туристичний журнал

Журнал «Мир Отдыха и Бизнеса» – провідний в Україні журнал про бізнес, туризм і подорожі по всьому світу. Наші читачі, це люди у віці 25-65 років, які жадають нових вражень, люблять розкішний відпочинок та ексклюзивні поїздки.

 

Ми цінуємо кожного читача і тому наші журналісти і фотографи постійно працюють над цікавими матеріалами, які не тільки надихають вас на нові подорожі, а й пропонують вам багато ідей, маршрутів і практичної інформації для планування наступної поїздки, будь то сімейний відпочинок або ділова зустріч.

 

Україна, 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська, 23-А, оф. 29

+38 (066) 418-55-15

+38 (050) 357-20-03

mir2@online.ua

www.mir.kiev.ua

 

Міжнародні інформаційні партнери

SEE Business Travel & Meetings (SEEbtm)

 

SEE Business Travel & Meetings (SEEbtm)

SEE Business Travel & Meetings (SEEbtm), який заснований в 2009 році, є новаторським журналом, що спеціалізуються на індустрії ділових подорожей і заходів в Південно-Східній Європі.

 

Регіональний журнал, присвячений індустрії MICE і висвітлення подій. SEEbtm дослідження, інтерв'ю, новини, тренди, практики, і інші теми з усього світу. Журнал ділиться знаннями і досвідом, впливаючи на розвиток індустрії.

 

Видання двомовне з публікаціями на англійській і сербською / хорватською мовах.

 

м. Белград, Сербія

+381 (11) 39-60-388

+381 (11) 30-99 -343

office@seemice.com

office@kongresniturizam.com

www.seebtm.com/en


Media Group MediaUno

 

Media Group MediaUno

Media Group MediaUno має 19-річний досвід видання ділових журналів та організацію спеціальних ділових заходів у Румунії та за кордоном. Маючи намір використати редакторський досвід та продемонструвати економічні зв'язки між Румунією та її основними країнами-партнерами, MediaUno розпочав у 2011 році редакційний проект EXCELLENCE для FUTURE. Публікації проекту присвячені найбільш репрезентативним галузям економіки і орієнтовані саме на сфери інтересу для румунських та іноземних компаній, зацікавлених у участі з презентаційними матеріалами.

 

Barbu Văcărescu 105, Sector 2, Bucharest

+4021 210-43-85

office@mediauno.ro

www.mediauno.ro


 

International Journal of Travel Medicine and Global Health (IJTMGH)

Міжнародний журнал медицини подорожей і глобальної охорони здоров'я (IJTMGH) - міжнародний академічний журнал відкритого доступу, що рецензується та публікується щокварталу Міжнародним центром медицини подорожей Ірану. IJTMGH публікує статті в усіх областях медицини подорожей і глобальної охорони здоров'я, щоб поліпшити діагностику і лікування різних розладів, які можуть проявлятися, погіршуватися і лікуватися.

 

Нашою основною метою є сприяння обміну ідеями, гіпотезами, методами і інформацією між усіма лікарями. IJTMGH охоплює усі діагностичні, прогностичні і терапевтичні аспекти медицини в подорожах і дотримується рекомендацій ICMJE і COPE.

 

1rd Floor, No. 2, Sheikh Bahai South Avenue, Mollasadra St., Vanak Sq., Tehran, I.R., Iran

+98 (21) 824-83-264

ijtmgh@outlook.com

www.ijtmgh.com


 

MEDtube — это онлайн-платформа для обучения и коммуникации медицинских работников. Сообщество HCP может использовать его бесплатно, однако для использования всех функций веб-сайта требуется регистрация.

Концепция этого инновационного проекта возникла в 2008 году, когда трансплантолог Михал Вшола начал первые работы, основанные на его клинической практике. В 2009 году к нему присоединился трансплантолог Рафал Кешек, а в 2010 году была образована компания. MEDtube.net был запущен в эксплуатацию в июле 2011 года. Доктор Вшола покинул компанию. Проект принадлежит частным лицам.


Bookimed

 

Bookimed

Bookimed - міжнародний сервіс по підбору кращих медичних рішень і організації лікування №1 в світі. На сайті є понад 300 клінік в 28 країнах. Щомісяця сайт відвідує понад 300 000 користувачів. Місія компанії - забезпечити доступ до необхідних медичних рішень кожному, надати допомогу і підтримку на всіх етапах: від звернення на сайті до повернення пацієнта додому. З 2014 року в Bookimed звернулося вже понад 170 000 пацієнтів.

 

contact@bookimed.com

ru.bookimed.com


 

German Medical Journal это научный немецкий Интернет-журнал для международного медицинского сообщества.

German Medical Journal можно найти по адресу www.german-medical-journal.eu


 

Medi Trends Today первый и единственный в Индии журнал о медицинском туризме, его тенденциях и технологиях индустрии здравоохранения.

Журнал выходит раз в два месяца и фокусируется на новейших разработках в сфере медицинского туризма, медицинского оборудования и технологий отрасли. Издание также сфокусировано на клиниках и других медицинских услугах.

Цель журнала информировать врачей, специалистов сферы медицинского туризма о последних тенденциях и технологиях и научить пациентов находить безопасное, эффективное и экономически обоснованное решение для их медицинских и оздоровительных нужд.


 

myMEDholiday.com является всеобъемлющим порталом о Медицинском туризме, который предлагает подробные профили более чем 1000 медицинских учреждений в таких лечебно - туристических странах, как Таиланд, Индия, Сингапур, Греция и Бразилия и т.д.

Сайт содержит информативный блог, который затрагивает широкий круг вопросов бизнеса; надежную поисковую систему, которая позволяет пользователям оценить больницы и клиники на основе определенных критериев, таких как аккредитация или языковая поддержка; и интерактивный инструмент, который дает пациентам возможность найти, сравнить и контактировать непосредственно с учреждениями, которые их интересуют.


 

Medical Travel Today бесплатная рассылка новостей о индустрии медицинского туризма.

Новостная рассылка Medical Travel Today пишется и публикуется экспертами в области международного здравоохранения, дает возможность читателям оставаться в курсе последних тенденций, сделок, нового бизнеса, конкуренции, медицинских  достижений, правовых вопросов, а также тенденций в сфере продвижения ухода для быстро растущего количества медицинских туристов.


 

Основанный в 1982 году, портал Freesun News сегодня является одним из старейших журналов о туризме, опубликованных в Интернете. С 1995 Freesun News является независимой и семейной бельгийской компанией. Наш еженедельный информационный бюллетень отправляется бесплатно  более чем 45.000 подписчикам по всему миру (сайт просматривают более 70,000 уникальных посетителей каждый месяц).

Подписчики и получатели Электронных информационных бюллетеней это потребители и люди активное участвующие в туристической индустрии: туристические агенства, туроператоры, авиакомпании и пароходные компании, сети отелей, компании, организаторы конференций.


 

The Korean Spa Society (KORSPA) является одним из ведущих сообществ спа-и велнес профессионалов в Корее.

Основано в 2004 году, общество служит в качестве инструмента для обмена идеями и связями для своих членов, включая спа-и велнес-владельцев, операторов, профессиональных работников и B2B провайдеров.


 

Elturistico – это полноцветный информационно-развлекательный глянцевый журнал о туризме, который выходит с периодичностью раз в два месяца.

Тираж: 10 000 экземпляров.

Язык издания: русский, украинский

Каналы расспространения:

Платно:

• Торговые сети Киева, Одессы

• Газетные киоски в аэропортах

Бесплатно:

• Аэропорты 

• Концертный холл FREEDOMEventHall

• Выставки и мероприятия, посвященные недвижимости и туризму

• Офисы рекламодателей и партнеров (отели, рестораны, бутики, салоныкрасоты, спортклубы)


 

Clocate.com является ведущим  международным каталогом всемирных конференций  и выставок.

Clocate.com оснащен уникальной и комплексной поисковой системой, которая поможет вам легко найти любое событие независимо от категории и местоположения. Каждое событие включает подробную информацию (описание мероприятия, даты, место проведения, карта, цена, прямая  ссылка на веб-сайт официального мероприятия и многое другое).

Если Вам понадобиться найти конференцию или выставку в таких сферах, как промышленность и производство, здравоохранение и медицина, технологии и ИТ, бизнес и финансы, наука, образование, услуги (банковские услуги, страхование, туризм, гостиничный бизнес и многое другое), правительство, окружающая среда, стиль жизни и искусство, вы найдете все это на сайте Clocate.com

http://www.clocate.com/conferences/medical-conferences-health-conferences/ca-5/


The Healthcareholiday

 

The Healthcareholiday is a UK-based online site specialising in health & wellness tourism and lists selected facilities and destinations for those looking to travel overseas for their health solutions.

The site content  is based on researched editorial and featured reviews on unique therapies and accredited treatments, hotels, resorts, medical spas and destinations to assist the consumer in making considered, individual choices.

Our audience is global, reaching time-rich consumers who have a strong interest in medical travel, health & wellness tourism and who seek quality facilities, services and new products on the market to enhance their wellbeing.

 

Weblink: www.thehealthcareholiday.com


Afrotrade

 

«AFROTRADE» надає відмінну можливість будь-якої комерційної організації, яка бажає розширити свій бізнес в масштабних розмірах і зацікавлена в ринку Африки. Такими організаціями можуть бути: виробники, експортери, трейдери, дистриб'ютори, агенти і оптовики. Будівельники, підрядники, консультанти промислових проектів, авіакомпанії, готелі, туристичні та логістичні, а також фінансові та інвестиційні компанії.

 

Розширення ринку є серйозною проблемою для будь-якої фірми сьогодні. Африка - це величезний ринок, який не був завойований конкуренцією, як інші континенти. Але це також найважчий ринок для доступу з кількох причин.

 

AFROTRADE забезпечує легкий доступ для міжнародних компаній, щоб зв'язатися з їх потенційними покупцями/клієнтами/партнерами дуже простим, економічним, але ефективним способом.

 

Int'l Marketing Headquarters:
Level 25, Monarch Office Tower, P.0. Box - 333840, One Sheikh Zayed Road,
Dubai - UAE

Tel: +971-4-3721421

Fax: +971-4-3721422

sumit.p@afrotrade.net

www.afrotrade.net

 

Інформаційні партнери

 

«Путешественник» - туристический журнал, необходимый каждому, кто влюблен в путешествия. Журнал содержит информацию о новых направлениях и видах отдыха, дает советы в области страхования, выбора стран, отелей и туристических компаний. На украинском рынке издание существует уже более 10-ти лет.

 

Тел.:+380 (44) 236-82-03, 223-81-71

E-mail: ptplus.ua@gmail.com


 

Здоров Инфо

 

ЗДОРОВ-ІНФО, Медичний портал України

Медичний портал України ЗДОРОВ-ІНФО збільшить кількість звернень клієнтів і підвищить пізнаваність вашої компанії. Використовуйте створення Представницького сайту, публікацію Рекламної статті, розміщення Рекламного банера, E-mail розсилку, зйомку відеоролика. 10 років досвіду в медичному Інтернеті. 10 000 клінік і лікарів в реєстрі порталу. 100 000 цільових відвідувачів щомісяця. Спілкуйтесь з пацієнтом без посередників. Додайте в свій арсенал ефективність ЗДОРОВ-ІНФО!

 

Україна, 03065, м. Київ, вул. Василя Чумака, 5, оф. 2

+380 (44) 299-95-99

+38 (096) 655-04-03

+38 (050) 328-54-33

+38 (063) 787-22-07

mail@zdorov-info.com.ua

www.zdorov-info.com.ua


 

ITMED, міжнародна медична платформа

Міжнародна медична платформа ITMED.org (Інформаційні Технології в Медицині) призначена для комунікації без посередників і отримання нових клієнтів. Зручний інтерфейс з максимальною персоналізацією необхідної інформації, особистий кабінет, персональна сторінка на порталі, лендінг з доменним ім'ям, сегментована реклама по цільових групах і географії, е-mail розсилка по базі клієнтів порталу, зйомка і монтаж відеороликів, корисні медичні публікації за обраними темами.

 

Україна, 03065, м. Київ, вул. Василя Чумака, 5, оф. 2

+380 (44) 299-95-99

+38 (096) 655-04-03

+38 (050) 328-54-33

+38 (063) 787-22-07

mail@itmed.org

www.itmed.org


Yellmed

 

Yellmed, інтернет-портал в сфері оздоровлення та краси

Yellmed – це:

• каталог медичних установ Росії і зарубіжжя з актуальною і достовірною інформацією;

• медичні новини країни та світу, матеріали про спорт і красу;

• афіша медичних заходів і конференцій;

• сервіс для онлайн-запису до лікаря в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді і Казані зі зручною фільтрацією, рейтингом, кваліфікацією і відгуками про кожного з більш ніж 10000 фахівців;

• щодня поповнюється база акцій;

На порталі ви знайдете про медицину все і навіть більше: https://yellmed.ru


103.UA

 

Медичний проект 103.UA

Медичний проект 103.UA — міжнародний медичний портал і мобільний додаток, які допомагають клінікам, стоматології та лабораторіям знайти пацієнтів. Проект працює в Україні, Білорусі та Казахстані. Кожний місяць більш ніж 425 тисяч користувачів порталу обирають клініки та лікарів потрібної спеціалізації.

 

Україна, 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30, офіс 320

+380 44 379-48-62

sales@103.ua

www.103.ua


 

Интернет-портал «СПА в Украине и за рубежом» spa.net.ua

Все о СПА для клиентов СПА и профессионалов. СПА-центры, СПА в отелях, DAY SPA, City SPA, SPA & Wellness, Med SPA, СПА туры по Украине и за рубеж, СПА-программы, СПА-оборудование и косметика.

Редакция сайта: 068 932-41-41 063 233-20-28 cs9@ukr.net


 

Новини турбізнесу
www.novosti-turbiznesa.info – портал і журнал для професіоналів
Працюємо з 2003 року. Закони, нормативні акти, коментарі. Бухгалтерія в туризмі. Візи, кордон, митниця. Усі види туризму. Виставки, семінари (календарі, анонси, аналітика). Статистика, маркетинг. Інтерв'ю. Готелі, страхування, транспорт. Інвестиції. Курорти. Управління в туризмі, освіта та ін.

Україна, м. Київ
+380 (44) 233-20-28
+380 (68) 932-41-41

cs9@ukr.net


 

Какой отдых предпочесть? Куда поехать? Какому туроператору доверить свой отдых? В каком отеле остановится? Сколько денег все это будет стоить?

На все эти вопросы вы найдете ответы на www.turzona.ru!

На сайте размещен обширный каталог стран, где Вы легко сможете найти всю необходимую информацию по гостиницам и отелям в любом городе мира, что позволит заранее распланировать расходы на отдых. У Вас также есть возможность узнать последние новости интересующей Вас страны, ознакомиться с ее историей!
Информационный портал www.turzona.ru - это Ваш личный гид в индустрии туризма.


 

MedQueen.com – медицинский информационный ресурс, ориентированный как на специалистов в области медицины, так и на людей, которые интересуются вопросами в сфере здравоохранения и здорового образа жизни.

Помимо полезной информации, данный сайт предоставляет возможность записаться на прием к высококвалифицированным специалистам, как в Украине, так и за рубежом.


 

 

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» збирає туристичних операторів з усієї України та світу; заклади розміщення та відпочинку; транспортні послуги; авіакомпанії; активний, пригодницький і екологічний туризм інформаційні технології в туризмі тощо.

Основна мета виставки - активізація розвитку внутрішнього і виїзного туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризація туристичних можливостей і маловідомих об'єктів світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері послуг, створення майданчика для проведення переговорів, зокрема з іноземними учасниками.

Виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» гостинно прийме понад 100 експонентів з 8 країн світу і 19 областей України.

В рамках Форуму одночасно працюватимуть XVIII Міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО" та ХІ спеціалізована виставка "Готельний та ресторанний бізнес".

 

Експозиція буде розміщена у Львівському Палаці Мистецтв, по вул. Коперника, 17.

http://www.galexpo.com.ua/turexpo/


 

Веб-платформа для организаторов и посетителей событий

Билеты и регистрация. Моб. приложения. Попутчики и сожители на мероприятие. Список посетителей, план встреч. Чат для проектора. Мы решаем все главные вопросы организатора по принципу: “из одних рук”. Вам не придется искать разные сервисы и программистов, а потом синхронизировать их. А посетителям не придется регистрироваться во множестве сервисов. Ведь все ключевые функции собраны в одном приложении.


KOMPASS

 

КОМПАСС Україна, ПрАТ

База даних українських підприємств «КОМПАСС Україна» (385 000 компаній). Безкоштовна демо-версія — www.demo.kompass.ua

Бази даних 44 млн. компаній з 75 країн світу на www.kompass.com

Бази даних для Email-розсилання в Україні й за кордон на www.kompass.ua

Міжнародна дошка оголошень – www.board.kompass.ua

Українська стрічка новин бізнесу – www.news.kompass.ua

 

+380 (67) 571-62-31

office@kompass.ua

а/c 3122, м. Харків, 61072, Україна

www.fb.com/Kompass.UA


 

Expomap.Ru - навигатор в сфере деловых событий.

•  освещение деловых событий со всего мира -  различных тематик и масштабов;

•  консультация по вопросам их правильного подбора;

•  выстраивание эффективной выставочной стратегии;

•  организация поездок на выставки в качестве как посетителей, так и участников;

•  устранение языковых барьеров;

•  решение многих других вопросов.


 

GeneralExpo.ru – выставочный портал для профессионалов: специалистов, работающих в выставочном бизнесе и специалистов, желающих принять участие в выставках либо посетить выставки.

На портале представлена информация о выставках, ярмарках, форумах, конференциях, семинарах, конгрессах и иных мероприятиях, выставочных сервисных компаниях, организаторах мероприятий, выставочных площадках, тендерах, вакансиях, новостях выставочного бизнеса, бесплатных билетах на выставки, конкурсах, скидках, бонусах и многое другое.

На портале можно заказать застройку выставочного стенда, подать заявку на съемку фильма или видеоролика о мероприятии, заказать сопутствующие выставке услуги: полиграфия, сувенирная продукция, реклама и пр.

 

Телефон: +7 (909) 993-18-59

E-mail: info@generalexpo.ru