Партнери


http://uata.com.ua/

 

Українська Асоціація Туристичних Агенцій (УАТА) – це найбільша організація в українському виїзному туризмі, що об’єднує понад 800 туристичних агентств по всій країні. Учасники Асоціації відправляють на відпочинок за кордон понад 340 тисяч українців щорічно.

 

Павло Григораш

Виконавчий директор УАТА

(097) 418-85-52

uata.com.ua


 

HEAVENLY INDIA Travel Media Group & Travel Consultant

Heavenly India заслужила визнання як джерело інформації про подорожі, в тому числі це визнаний міжнародний журнал про подорожі, путівник по містах, планувальник і дорожній атлас з онлайн-сервісом heavenlyindia.org і heavenlyindia.com.

 

Він є ефективним засобом просування бренду для підприємців-початківців. Heavenly India дає всебічний огляд міст, людей, місць для відвідування, туристичних місць, історичних пам'яток, подорожей, пов'язаних з порадами і статтями, торгових центрів, кафе і т. д.

 

 

Tel: +91 94265 72924, +91 94084 77987

D-5, Ayodhyanagar Society, Shantinagar

Usmanpura, Ahmedabad-380013 Gujarat. INDIA


 

АСОЦІАЦІЯ АГЕНТСТВ МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ

Асоціація Агенцій Медичного Туризму є некомерційним об'єднанням агентств медичного туризму СНД, що надають послуги асистента пацієнтам. Асоціація об'єднує понад 80 професійних агентств. Асоціація стала першим об'єднанням, в основу діяльності якого лягли ідеї підвищення ефективності роботи агентств з медичного туризму; розвитку інструментів, що підвищують продажу; а також інформаційна підтримка членів Асоціації про тренди ринку і медичних технологіях.

 

630090, Росія, Новосибірськ, вул. Миколаєва, 12/1, оф. 5

+8 (800) 2503926

 

www.imtaa.org

info@imtaa.org

 

Генеральний інформаційний партнер

 

Міжнародний журнал про медичні подорожі IMTJ

Міжнародний журнал про медичні подорожі (IMTJ) був створений у 2007 році у відповідь на зростаючий інтерес до медичних подорожей та медичного туризму. Він охоплює багато тем, які ставлять перед провайдерами охорони здоров'я в усьому світі - страхування, акредитацію, маркетинг і просування, якість, безпеку пацієнтів, рівень догляду та досвід у лікуванні міжнародних пацієнтів.

 

Міжнародний журнал про медичні подорожі належить і керується компанією LaingBuisson International Limited, британською онлайн-видавничою справою. Компанія також управляє порталом для медичного туризму, що стоїть перед споживачами - Treatment Abroad, а також іншими сайтами з інформацією про здоров'я, спрямовані на пацієнтів та у галузі охорони здоров'я. До них відносяться сайти Private Healthcare UK, що забезпечують легкий доступ до інформації про приватні медичні послуги та послуги у Великобританії, HarleyStreet.com, для отримання інформації про лікарів, стоматологів, лікарень та медичних і клінічних послуг у цьому медичному центрі Лондона.

 

LaingBuisson International Limited

3 Churchgates, Berkhamsted, Herts, HP4 3LF, United Kingdom

+44 7452 053918

 

MariaGeorga@treatmentabroad.com

www.IMTJ.com

www.TreatmentAbroad.com

www.FertilityTreatmentAbroad.com

www.DoctorInternet.ae

 

Офіційні інформаційні партнери

 

Журнал «Міжнародний туризм» — провідне туристичне видання України.

Розповідає про подорожі, відпочинок та пригоди, подає інтерв’ю зірок. Приваблює ефектним дизайном, якісним друком та яскравими авторськими матеріалами.

Володар багатьох професійних нагород як українських (Золоте перо, Кришталевий лелека, Діловий імідж), так й іноземних (ОАЕ, Таїланд, Грузія).

У 2017 році увійшов до Книги рекордів України, як найдавніше туристичне періодичне видання.

 

Журнал виходить з 1992 року.

Мова видання — українська.

Періодичність: 6 номерів на рік.

 

Надає різноманітні поліграфічні послуги – від розробки та дизайну до друку.

www.intour.com.ua


 

Мир Отдыха и Бизнеса – туристичний журнал

Журнал «Мир Отдыха и Бизнеса» – провідний в Україні журнал про бізнес, туризм і подорожі по всьому світу. Наші читачі, це люди у віці 25-65 років, які жадають нових вражень, люблять розкішний відпочинок та ексклюзивні поїздки.

 

Ми цінуємо кожного читача і тому наші журналісти і фотографи постійно працюють над цікавими матеріалами, які не тільки надихають вас на нові подорожі, а й пропонують вам багато ідей, маршрутів і практичної інформації для планування наступної поїздки, будь то сімейний відпочинок або ділова зустріч.

 

Україна, 01004, м. Київ, вул. Червоноармійська, 23-А, оф. 29

+38 (066) 418-55-15

+38 (050) 357-20-03

mir2@online.ua

www.mir.kiev.ua

 

Міжнародні інформаційні партнери

SEE Business Travel & Meetings (SEEbtm)

 

SEE Business Travel & Meetings (SEEbtm)

SEE Business Travel & Meetings (SEEbtm), який заснований в 2009 році, є новаторським журналом, що спеціалізуються на індустрії ділових подорожей і заходів в Південно-Східній Європі.

 

Регіональний журнал, присвячений індустрії MICE і висвітлення подій. SEEbtm дослідження, інтерв'ю, новини, тренди, практики, і інші теми з усього світу. Журнал ділиться знаннями і досвідом, впливаючи на розвиток індустрії.

 

Видання двомовне з публікаціями на англійській і сербською / хорватською мовах.

 

м. Белград, Сербія

+381 (11) 39-60-388

+381 (11) 30-99 -343

office@seemice.com

office@kongresniturizam.com

www.seebtm.com/en


Media Group MediaUno

 

Media Group MediaUno

Media Group MediaUno має 19-річний досвід видання ділових журналів та організацію спеціальних ділових заходів у Румунії та за кордоном. Маючи намір використати редакторський досвід та продемонструвати економічні зв'язки між Румунією та її основними країнами-партнерами, MediaUno розпочав у 2011 році редакційний проект EXCELLENCE для FUTURE. Публікації проекту присвячені найбільш репрезентативним галузям економіки і орієнтовані саме на сфери інтересу для румунських та іноземних компаній, зацікавлених у участі з презентаційними матеріалами.

 

Barbu Văcărescu 105, Sector 2, Bucharest

+4021 210-43-85

office@mediauno.ro

www.mediauno.ro


 

International Journal of Travel Medicine and Global Health (IJTMGH)

Міжнародний журнал медицини подорожей і глобальної охорони здоров'я (IJTMGH) - міжнародний академічний журнал відкритого доступу, що рецензується та публікується щокварталу Міжнародним центром медицини подорожей Ірану. IJTMGH публікує статті в усіх областях медицини подорожей і глобальної охорони здоров'я, щоб поліпшити діагностику і лікування різних розладів, які можуть проявлятися, погіршуватися і лікуватися.

 

Нашою основною метою є сприяння обміну ідеями, гіпотезами, методами і інформацією між усіма лікарями. IJTMGH охоплює усі діагностичні, прогностичні і терапевтичні аспекти медицини в подорожах і дотримується рекомендацій ICMJE і COPE.

 

1rd Floor, No. 2, Sheikh Bahai South Avenue, Mollasadra St., Vanak Sq., Tehran, I.R., Iran

+98 (21) 824-83-264

ijtmgh@outlook.com

www.ijtmgh.com


 

MEDtube це онлайн-платформа для навчання і комунікації медичних працівників. Спільнота HCP може використовувати його безкоштовно, однак для використання всіх функцій веб-сайту потрібна реєстрація.

Концепція цього інноваційного проекту виникла у 2008 році, коли трансплантолог Міхал Вшола почав перші роботи, засновані на його клінічній практиці. У 2009 році до нього приєднався трансплантолог Рафал Кешек, а у 2010 році була утворена компанія. MEDtube.net був запущений в експлуатацію в липні 2011 року. Доктор Вшола покинув компанію. Проект належить приватним особам.


Bookimed

 

Bookimed

Bookimed - міжнародний сервіс по підбору кращих медичних рішень і організації лікування №1 в світі. На сайті є понад 300 клінік в 28 країнах. Щомісяця сайт відвідує понад 300 000 користувачів. Місія компанії - забезпечити доступ до необхідних медичних рішень кожному, надати допомогу і підтримку на всіх етапах: від звернення на сайті до повернення пацієнта додому. З 2014 року в Bookimed звернулося вже понад 170 000 пацієнтів.

 

contact@bookimed.com

ru.bookimed.com


 

German Medical Journal – це науковий німецький Інтернет-журнал для міжнародного медичного співтовариства.

German Medical Journal можна знайти за адресою www.german-medical-journal.eu


 

Medi Trends Today перший і єдиний в Індії журнал про медичний туризм, його тенденції та технології індустрії охорони здоров'я.

Журнал виходить раз на два місяці та фокусується на новітніх розробках у сфері медичного туризму, медичного обладнання та технологій галузі. Видання також сфокусовано на клініках та інших медичних послугах.

Мета журналу інформувати лікарів, фахівців сфери медичного туризму про останні тенденції та технологіях і навчити пацієнтів знаходити безпечне, ефективне та економічно обґрунтоване рішення для їх медичних та оздоровчих потреб.


 

myMEDholiday.com является всеобъемлющим порталом о Медицинском туризме, который предлагает подробные профили более чем 1000 медицинских учреждений в таких лечебно - туристических странах, как Таиланд, Индия, Сингапур, Греция и Бразилия и т.д.

Сайт содержит информативный блог, который затрагивает широкий круг вопросов бизнеса; надежную поисковую систему, которая позволяет пользователям оценить больницы и клиники на основе определенных критериев, таких как аккредитация или языковая поддержка; и интерактивный инструмент, который дает пациентам возможность найти, сравнить и контактировать непосредственно с учреждениями, которые их интересуют.


 

Medical Travel Today бесплатная рассылка новостей о индустрии медицинского туризма.

Новостная рассылка Medical Travel Today пишется и публикуется экспертами в области международного здравоохранения, дает возможность читателям оставаться в курсе последних тенденций, сделок, нового бизнеса, конкуренции, медицинских  достижений, правовых вопросов, а также тенденций в сфере продвижения ухода для быстро растущего количества медицинских туристов.


 

Заснований в 1982 році, портал Freesun News сьогодні є одним з найстаріших журналів про туризм, опублікованих в Інтернеті. З 1995 Freesun News є незалежною і сімейної бельгійською компанією. Наш щотижневий інформаційний бюлетень відправляється безкоштовно більш ніж 45.000 передплатникам по всьому світу (сайт переглядають понад 70,000 унікальних відвідувачів щомісяця).

Передплатники та одержувачі Електронних інформаційних бюлетенів – це споживачі та люди, які активну беруть участь у туристичній індустрії: туристичні агенції, туроператори, авіакомпанії та пароплавні компанії, мережі готелів, компанії, організатори конференцій.


 

The Korean Spa Society (KORSPA) є одним з провідних спільнот спа-і велнес професіоналів в Кореї.

Засноване у 2004 році, суспільство служить як інструмент для обміну ідеями та зв'язками для своїх членів, включаючи спа-і велнес-власників, операторів, професійних працівників і B2B провайдерів.


 

Elturistico – це повноколірний інформаційно-розважальний глянсовий журнал про туризм, який виходить з періодичністю раз в два місяці.

Тираж: 10 000 примірників.

Мова видання: російська, українська

Канали поширення:

За додаткову плату:

• Торгові мережі Києва, Одеси

• Газетні кіоски в аеропортах

Безкоштовно:

• Аеропорти

• Концертний хол FREEDOMEventHall

• Виставки та заходи, присвячені нерухомості і туризму

• Офіси рекламодавців і партнерів (готелі, ресторани, бутики, салони красоти, спортклуби)


 

Clocate.com є провідним міжнародним каталогом всесвітніх конференцій і виставок.

Clocate.com оснащений унікальною і комплексної пошуковою системою, яка допоможе вам легко знайти будь-яку подію незалежно від категорії та місця розташування. Кожна подія включає докладну інформацію (опис заходу, дати, місце проведення, карта, ціна, пряме посилання на веб-сайт офіційного заходу і багато іншого).

Якщо Вам знадобитися знайти конференцію або виставку в таких сферах, як промисловість і виробництво, охорона здоров'я і медицина, технології та ІТ, бізнес і фінанси, наука, освіта, послуги (банківські послуги, страхування, туризм, готельний бізнес і багато іншого), уряд, навколишнє середовище, стиль життя і мистецтво, ви знайдете все це на сайті Clocate.com.

http://www.clocate.com/conferences/medical-conferences-health-conferences/ca-5/


The Healthcareholiday

 

Healthcareholiday – це британський онлайн-сайт, що спеціалізується на оздоровчому туризмі, де перераховані обрані об'єкти та напрямки для тих, хто хоче подорожувати за кордон в пошуках рішень для здоров'я.

Зміст сайту засноване на досліджених редакційних і обраних оглядах унікальних і акредитованих методів лікування, готелів, курортів, медичних курортів і напрямків, щоб допомогти споживачеві зробити усвідомлений індивідуальний вибір.

Наша аудиторія – це глобальна аудиторія споживачів, які мають великий інтерес до медичних подорожей, оздоровчого та wellness туризму і шукають на ринку якісні об'єкти, послуги та нові продукти для підвищення свого добробуту.

 

Weblink: www.thehealthcareholiday.com


Afrotrade

 

«AFROTRADE» надає відмінну можливість будь-якої комерційної організації, яка бажає розширити свій бізнес в масштабних розмірах і зацікавлена в ринку Африки. Такими організаціями можуть бути: виробники, експортери, трейдери, дистриб'ютори, агенти і оптовики. Будівельники, підрядники, консультанти промислових проектів, авіакомпанії, готелі, туристичні та логістичні, а також фінансові та інвестиційні компанії.

 

Розширення ринку є серйозною проблемою для будь-якої фірми сьогодні. Африка - це величезний ринок, який не був завойований конкуренцією, як інші континенти. Але це також найважчий ринок для доступу з кількох причин.

 

AFROTRADE забезпечує легкий доступ для міжнародних компаній, щоб зв'язатися з їх потенційними покупцями/клієнтами/партнерами дуже простим, економічним, але ефективним способом.

 

Int'l Marketing Headquarters:
Level 25, Monarch Office Tower, P.0. Box - 333840, One Sheikh Zayed Road,
Dubai - UAE

Tel: +971-4-3721421

Fax: +971-4-3721422

sumit.p@afrotrade.net

www.afrotrade.net

 

Інформаційні партнери

 

«Путешественник» – туристичний журнал, необхідний кожному, хто закоханий в подорожі. Журнал містить інформацію про нові напрямки та видах відпочинку, дає поради в області страхування, вибору країн, готелів і туристичних компаній. На українському ринку видання існує вже більше 10-ти років.

 

Тел.:+380 (44) 236-82-03, 223-81-71

E-mail: ptplus.ua@gmail.com


 

Здоров Инфо

 

ЗДОРОВ-ІНФО, Медичний портал України

Медичний портал України ЗДОРОВ-ІНФО збільшить кількість звернень клієнтів і підвищить пізнаваність вашої компанії. Використовуйте створення Представницького сайту, публікацію Рекламної статті, розміщення Рекламного банера, E-mail розсилку, зйомку відеоролика. 10 років досвіду в медичному Інтернеті. 10 000 клінік і лікарів в реєстрі порталу. 100 000 цільових відвідувачів щомісяця. Спілкуйтесь з пацієнтом без посередників. Додайте в свій арсенал ефективність ЗДОРОВ-ІНФО!

 

Україна, 03065, м. Київ, вул. Василя Чумака, 5, оф. 2

+380 (44) 299-95-99

+38 (096) 655-04-03

+38 (050) 328-54-33

+38 (063) 787-22-07

mail@zdorov-info.com.ua

www.zdorov-info.com.ua


 

ITMED, міжнародна медична платформа

 

Міжнародна медична платформа ITMED.org (Інформаційні Технології в Медицині) призначена для комунікації без посередників і отримання нових клієнтів. Зручний інтерфейс з максимальною персоналізацією необхідної інформації, особистий кабінет, персональна сторінка на порталі, лендінг з доменним ім'ям, сегментована реклама по цільових групах і географії, е-mail розсилка по базі клієнтів порталу, зйомка і монтаж відеороликів, корисні медичні публікації за обраними темами.

 

Україна, 03065, м. Київ, вул. Василя Чумака, 5, оф. 2

+380 (44) 299-95-99

+38 (096) 655-04-03

+38 (050) 328-54-33

+38 (063) 787-22-07

mail@itmed.org

www.itmed.org


Yellmed

 

Yellmed, інтернет-портал в сфері оздоровлення та краси

Yellmed – це:

• каталог медичних установ Росії і зарубіжжя з актуальною і достовірною інформацією;

• медичні новини країни та світу, матеріали про спорт і красу;

• афіша медичних заходів і конференцій;

• сервіс для онлайн-запису до лікаря в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді і Казані зі зручною фільтрацією, рейтингом, кваліфікацією і відгуками про кожного з більш ніж 10000 фахівців;

• щодня поповнюється база акцій;

На порталі ви знайдете про медицину все і навіть більше: https://yellmed.ru


World Expo

 

World Expo

Ведучий бізнес ресурс в Україні, в якому зібрано опис заходів по всьому світу: виставки, конференції, семінари, бізнес тренінги та ін. Організація участі в заходах, ділові поїздки, надання послуг: проживання, транспортне обслуговування, оренда машин, послуги перекладача, реєстрація на захід.

 

Україна, 01054, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 86

+38 (044) 392 95 94

request@worldexpo.pro

www.worldexpo.pro


Bykvu

 

Букви, видання

Букви інформують тільки про актуальні і важливі події в Україні та світі. Не женуться за сенсаціями і прагнуть до якісного і здорового інформаційного клімату в виданні та в державі.

 

https://bykvu.com


103.UA

 

Медичний проект 103.UA

Медичний проект 103.UA — міжнародний медичний портал і мобільний додаток, які допомагають клінікам, стоматології та лабораторіям знайти пацієнтів. Проект працює в Україні, Білорусі та Казахстані. Кожний місяць більш ніж 425 тисяч користувачів порталу обирають клініки та лікарів потрібної спеціалізації.

 

Україна, 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 30, офіс 320

+380 44 379-48-62

sales@103.ua

www.103.ua


 

Інтернет-портал «СПА в Україні та за кордоном» spa.net.ua

Все про СПА для клієнтів СПА та професіоналів. СПА-центри, СПА в готелях, DAY SPA, City SPA, SPA & Wellness, Med SPA, СПА тури по Україні та за кордон, СПА-програми, СПА-обладнання та косметика.

Редакція сайту: 068 932-41-41 063 233-20-28 cs9@ukr.net


 

Новини турбізнесу
www.novosti-turbiznesa.info – портал і журнал для професіоналів
Працюємо з 2003 року. Закони, нормативні акти, коментарі. Бухгалтерія в туризмі. Візи, кордон, митниця. Усі види туризму. Виставки, семінари (календарі, анонси, аналітика). Статистика, маркетинг. Інтерв'ю. Готелі, страхування, транспорт. Інвестиції. Курорти. Управління в туризмі, освіта та ін.

Україна, м. Київ
+380 (44) 233-20-28
+380 (68) 932-41-41

cs9@ukr.net


 

Який відпочинок віддати перевагу? Куди поїхати? Якому туроператору довірити свій відпочинок? У якому готелі зупиниться? Скільки грошей все це буде коштувати?

На всі ці питання ви знайдете відповіді на www.turzona.ru!

На сайті розміщено великий каталог країн, де Ви легко зможете знайти всю необхідну інформацію по готелях в будь-якому місті світу, що дозволить заздалегідь розпланувати витрати на відпочинок. У Вас також є можливість дізнатися останні новини, що цікавить Вас країни, ознайомитися з її історією!

Інформаційний портал www.turzona.ru - це Ваш особистий гід в індустрії туризму.


 

MedQueen.com – медичний інформаційний ресурс, орієнтований як на фахівців в області медицини, так і на людей, які цікавляться питаннями у сфері охорони здоров'я і здорового способу життя.

Крім корисної інформації, даний сайт надає можливість записатися на прийом до висококваліфікованих фахівців, як в Україні, так і за кордоном.


 

TOUREXPO

 

19-21 жовтня у новій локації Арена Львів за адресою вул. Стрийська, 199 відбудеться Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності і міжнародна виставка «ТурЕКСПО»!

Форум відбуватиметься 15-ий рік поспіль і є центральною подією Західної України в сфері туризму та гостинності. Основним акцентом форуму стане обговорення актуальних проблем розвитку туризму та шляхів їх вирішення на загальнонаціональному рівні за участю провідних фахівців ДАРТ України.

У програмі роботи – панельні дискусії за участю відомих спікерів, презентації нових туристичних продуктів та сучасних інформаційних технологій.

Прийнявши участь у форумі, Ви дізнаєтесь:

які зміни відбулися у законодавстві і що таке новий Закон про туризм в Україні;
як створити та просувати конкурентоспроможний туристичний продукт;
як розвивати туристичні можливості територіальних громад і що таке брендування територій;
як IT-технології можуть покращити комунікації та допомогти вийти на новий рівень обслуговування клієнтів;
яким є найкращий досвід в Україні та за кордоном.

Жива атмосфера спілкування допоможе встановити взаємовигідні ділові контакти, а прийнявши участь в експозиції виставки, матимете нагоду презентувати свої продукти широкому колу фахівців з усіх регіонів України.

 

м. Львів, Арена Львів, вул. Стрийська, 199
+380 (67) 670 39 05

http://www.galexpo.com.ua/turexpo/


 

Веб-платформа для організаторів і відвідувачів подій

Квитки та реєстрація. Мобільні додатки. Попутники та співмешканці на захід. Список відвідувачів, план зустрічей. Чат для проектора. Ми вирішуємо всі головні питання організатора за принципом: «з одних рук». Вам не доведеться шукати різні сервіси та програмістів, а потім синхронізувати їх. А відвідувачам не доведеться реєструватися в безлічі сервісів. Адже всі ключові функції зібрані в одному додатку.


KOMPASS

 

КОМПАСС Україна, ПрАТ

База даних українських підприємств «КОМПАСС Україна» (385 000 компаній). Безкоштовна демо-версія — www.demo.kompass.ua

Бази даних 44 млн. компаній з 75 країн світу на www.kompass.com

Бази даних для Email-розсилання в Україні й за кордон на www.kompass.ua

Міжнародна дошка оголошень – www.board.kompass.ua

Українська стрічка новин бізнесу – www.news.kompass.ua

 

+380 (67) 571-62-31

office@kompass.ua

а/c 3122, м. Харків, 61072, Україна

www.fb.com/Kompass.UA


 

Expomap.Ru - навігатор у сфері ділових подій:

• освітлення ділових подій з усього світу – різних тематик і масштабів;

• консультація з питань їх правильного підбору;

• вибудовування разом ефективної виставкової стратегії;

• організація поїздок на виставки як відвідувачів, так і учасників;

• усунення мовних бар'єрів;

• вирішення багатьох інших питань.


 

GeneralExpo.ru – виставковий портал для професіоналів: фахівців, що працюють в виставковому бізнесі та фахівців, що бажають взяти участь у виставках або відвідати виставки.

На порталі представлена інформація про виставки, ярмарки, форуми, конференції, семінари, конгреси та інші заходи, виставкові сервісні компанії, організаторів заходів, виставкові майданчики, тендери, вакансії, новини виставкового бізнесу, безкоштовні квитки на виставки, конкурси, знижки, бонуси та багато інше.

На порталі можна замовити забудову виставкового стенду, подати заявку на знімання фільму або відеоролика про захід, замовити супутні виставкові послуги: поліграфію, сувенірну продукцію, рекламу тощо.

 

Телефон: +7 (909) 993-18-59

E-mail: info@generalexpo.ru


TotalExpo

 

TotalExpo.ru входить до п'ятірки найбільш ресурсів Росії, що відвідують і розповідають про виставки і конференції. Щорічна аудиторія складає більше 1,7 мільйона осіб.

TotalExpo надає відвідувачам максимально достовірну і актуальну інформацію для планування і організації участі у заходах.

Розширюючи свої функціональні можливості, TotalExpo пропонує відвідувачам зручну систему для самостійного бронювання готелів, авіа-квитків і трансферів в будь-якому місті країни і світу.

 

Росія, 125565, м. Москва, Ленінградське шосе, 80, стр. 1

Телефон: +7 (495) 708-00-18

E-mail: info@totalexpo.ru

Сайт: www.totalexpo.ru