Компанії, клініки та медцентри, які представлять Україну на Міжнародній виставці Медичного туризму 2019

Компанії, клініки та медцентри, які представлять Україну на Міжнародній виставці Медичного туризму 2019

24 учасники експозиції з України, в рамках HealthCare Travel Expo 2019 чекатимуть вас на своїх стендах!

Компанії поділяться досвідом, презентують новинки, запропонують найкращі умови співпраці і проконсультують абсолютно з усіх питань!

 

Серед учасників:

ВАДИВІТ – представляє клініку «Гранат Клінік», в якій доступні всі послуги сучасної стоматології: хірургічне лікування зубів (видалення будь-якої складності); терапевтичне лікування зубів (фотополімерні пломби і лікування каналів); протезування всіх видів і будь-якої складності; імплантація зубів.

 

Вольф, Друкарня – лідер ринку поліграфії з 1995 року. Друкує все, що потрібно клієнтам, від візиток до зовнішньої реклами - швидко, за доступними цінами і відмінної якості. Разом з комплексом поліграфічних послуг ви можете придбати сувенірну продукцію, канцелярію, товари для себе, офісу та бізнесу - представлено понад 7000 товарів.

 

Дентал Дизайн – технічне виготовлення коронок та мостовидних протезів з кобальт-хрому, нікель-хрому, оксиду цирконія, цільнопресованої кераміки, незнімне протезування на імплантатах. Виготовлення повних, часткових, мікропротезів, бюгельних протезів, ортодонтичних апаратів.

 

Добробут, Медична мережа – мережа поліклінік та спеціалізованих медичних центрів у Києві та Київській області, яка надає високоякісні послуги пацієнтам України. Як один із найбільш інноваційних гравців у галузі охорони здоров’я. «Добробут» постійно інвестує у діджиталізацію бізнес-процесів, включно з мобільною платформою, що дозволяє пацієнтам планувати та оплачувати свої візити до лікарів в онлайн режимі.

 

ЗІР СТО ПРОЦЕНТІВ, ТОВ – медичний офтальмологічний центр спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань очей у дітей та дорослих. У клініці використовується найсучасніше обладнання та працюють лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук, унікальні, кращі хірурги-офтальмологи України. Хірургічна клініка спеціалізується на лікуванні катаракти, глаукоми, сітківки ока та офтальмопластиці (реконструктивній хірургії) та інших хірургічних втручаннях.

 

Інститут Репродуктивної Медицини, клініка проф. Дахно Ф.В. – клініка надає такі послуги: прийом і консультація по безпліддю, PGD (NGS), лікування безпліддя з використанням ЕКО - ICSI / pICSI / IMSI, лікування чоловічого фактору безпліддя - TESA, micro-TESE, спостереження і обслуговування вагітності після ЕКЗ, донорські програми.

 

Клініка репродуктивної медицини ім. академіка В.І. Грищенка – медичний заклад, що надає повний комплекс послуг для ефективної діагностики і лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя з індивідуальним підходом та збереженням повної конфіденційності. Безперервні наукові дослідження, обмін професійним досвідом, велика праця і щире бажання дарувати жінкам щастя материнства стали «золотим стандартом» діяльності фахівців Клініки.

 

НАДІЯ, Клініка репродуктивної медицини – клініка репродуктивної медицини НАДІЯ створена в 2006 році задля надзвичайно простої та чіткої мети — робити людей щасливими. Більше 5000 дітей народилось після лікування безпліддя методами ДРТ (допоміжні репродуктивні технології) в НАДІЯ.

 

Консиліум Медікал – багатопрофільний медичний центр, який спеціалізується на вирішенні складних клінічних випадків в сфері онкології, хірургії, коморбідних станів.

 

Лісова пісня, Курортний готель – новий сучасний курортний готель в Трускавці з розвинутою інфраструктурою для повноцінного сімейного відпочинку та оздоровлення. Головною перевагою готелю є Медичний центр AQUA MED оснащений найсучаснішим діагностичним, бальнеологічним, фізіотерапевтичним, косметологічним обладнанням та висококваліфікованим медичним персоналом. Основними напрямами центру AQUA MED є: гастроентерологія; нефрологія; урологія; терапія; опорно-рухова система; бронхолегенева патологія; захворювання ендокринної системи; гінекологія.

 

Мати та дитина, мережа центрів репродуктивного здоров’я – мережа центрів репродуктивного здоров’я. Клініки спеціалізуються на лікуванні безплідності, спостереженні вагітності, пренатальній діагностиці, гінекології та мамології. Щорічно допомагає сотням подружніх пар стати щасливими батьками.

 

Клініка Медейра – клініка Ізраїлевих технологій в Україні, експерт в області пластичної хірургії. Клініка поєднує більш ніж 10 різних напрямків: пластична хірургія, реконструктивна хірургія, нейрохірургія, гінекологія, мамологія, загальна хірургія, травматологія, проктологія, флебологія, косметологія, УЗ-діагностика та лабораторна діагностика. Запрошені фахівці з Ізраїлю впроваджують новітні методики і технології, що дозволяє брати найскладніші клінічні випадки.

 

Наша родина, МЦ, ТОВ – багатопрофільний медичний центр у центрі Києва. Турбується про Ваше здоров`я, майбутнє та допомагає знайти у сучасному ритмі життя ту «золоту середину», що забезпечує баланс між соціальним успіхом та гарним здоров’ям.

 

Особливі, Медичний Центр – супроводження дітей від 0 до 18 років. Оцінка та корекція розвитку дітей. Сімейна медицина. Лабораторія. Діагностика.

 

Повер Про – Power Pro – це міжнародний бренд спортивного та здорового харчування, а також предметів по догляду за собою. Команда професіоналів, які піклуються про якість продукції і постійне розширення асортименту.

 

Prestige Comfort – компанія проектує і будує приватні і комерційні СПА-зони по всій Україні. Гарантує комфортну взаємодію на всіх етапах співпраці, задоволення результатом і технічну підтримку Вашої СПА-зони протягом багатьох років! Інноваційним напрямком діяльності є флоатинг – фізіотерапевтичне обладнання для глибинної релаксації і реабілітації.

 

АТ «ПРАВЕКС БАНК» – універсальна фінансова організація, яка надає весь спектр банківських послуг по всій території України. У поєднанні з бездоганною 25-річною історією успішної діяльності це дозволило банку стати одним з найбільш відомих банківських брендів України. АТ «ПРАВЕКС БАНК» є частиною банківської групи Інтеза  Санпаоло (Intesa Sanpaolo), що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в усіх сферах бізнесу в Італії.

 

Топлайн – проектування та виготовлення медичного одягу, основний напрямок компанії Topline, що була заснована у 2008 році. За час існування, компанія встигла завоювати довіру клієнтів в регіонах України та за кордоном.

 

Українська Асоціація Медичного Туризму (УАМТ) – некомерційна організація, головними напрямками діяльності якої є: підвищення рівня медичної допомоги; допомога в підборі медичного закладу для пацієнта; надання пацієнтам, в т.ч. зі складними та рідкісними захворюваннями, можливості якісної діагностики та лікування; промоція членів Асоціації в Україні та за кордоном; розвиток медичного туризму, як одного з найбільш перспективних напрямків охорони здоров’я України.

 

Харізма, ТОВ – в клініці висококваліфіковані фахівці, досвід роботи яких від 12 років і більше. Зручні стоматологічні крісла, якісна анестезія, професійні руки стоматолога гарантують безболісне і комфортне лікування. Лікування, протезування та імплантація планується таким чином, щоб скоротити кількість візитів до стоматолога і за один прийом отримати максимальний обсяг послуг.

 

Хемотека – мета діяльності Центру персоналізованої фармації «Хемотека» - збільшення кількості врятованих життів шляхом впровадження в арсенал лікаря якісної та доступної персоналізованої фармації. Суть персоналізованої фармації полягає у розробці та створенні індивідуальних схем та засобів лікування, які характеризуються високою ефективністю, мінімізованими побічними ефектами та доступною ціною.

 

ICSI Clinic, Клініка планування сім’ї – планування сім’ї має 20 років досвіду роботи в репродуктології. Клініка була відкрита для перших пацієнтів в грудні 1998 року. За цей час народилось понад 10 000 малят. Вперше в Україні співробітниками Клініки були виконані процедури ICSI та TESA в 1999 році. Саме в ICSI Clinic клініці завдяки процедурі ICSI+TESA вперше в Україні народилась дитина, батько якої мав азооспермію.

 

TomoClinic, онкологічний центр – онкологічний центр TomoClinic – перша і єдина в Україні приватна онкологічна клініка, в якій пацієнтам доступне комплексне лікування раку та вперше в Україні найбільш сучасний і ефективний вид променевої терапії — Томотерапія. Точна діагностика, ефективне лікування та швидке повернення до нормального, повноцінного життя – це основні принципи, якими керуються лікарі клініки при виборі лікування.

 

U-Impl Switzerland – Україно-Швейцарська компанія «У-ІМПЛ» – лідер українського ринку дентальних імплантатів, має 20-ти річний досвід виробництва і продажу імплантатів та інструментів для стоматологічної імплантації. Компанія упевнено займає перші позиції на європейському ринку стоматологічних імплантатів. Центральний офіс компанії знаходиться в м. Біль Швейцарія.

 

Детальна інформація про учасників та контакти тут: http://www.htexpo.com.ua/spisok-uchastnikov

 

Чекаємо Вас!

 

ПРОГРАМА КОНГРЕСУ

РЕЄСТРАЦІЯ НА ВИСТАВКУ