Официальная поддержка 2015

 

Шановні учасники та гості!

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму вітаю вас з відкриттям Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo! 
Незважаючи на деякі труднощі за роки незалежності Україні вдалося додати та зреалізувати потенційні можливості за напрямком медичного туризму. 
Сьогодні наша держава привертає увагу медичних туристів з всього світу, які їдуть з метою отримання широкого спектру медичної допомоги та супутніх послуг.
Мінеральні та гірські курорти Миргорода, Моршина, Сваляви і Трускавця, Карпатські гори дають змогу протягом року покращувати здоров’я та відновлювати сили, а також одночасно знайомитися з нашою культурою та історією. 
Міжнародна виставка медичного туризму сприяє підвищенню обізнаності про високий рівень медичних послуг в Україні та за кордоном, ламає бар’єри, що виникають у потенційних пацієнтів, які будуть подорожувати до іноземних країн або приїдуть до нас.
Перевага такого заходу – взаємодія різноманітних організацій та об’єднань, які працюють у царині медичного туризму. Вагомим фактором є те, що виставка відбувається за сприяння державних органів влади, які підтримують стимулювання розвитку і вдосконалення цієї перспективної ниви – медичного туризму.
Бажаю всім плідної роботи, віри у власні сили і виконання визначених планів.
 
З повагою,
А.Л. Палатний
Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму 

 

 
Шановні учасники та гості виставки!
 
Від імені Державного агентства України з туризму та курортів вітаю вас з відкриттям IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
Сьогодні медичний туризм в Україні розвивається динамічно. Наша держава щороку приймає пацієнтів з зарубіжних країн. 
Повагу та довіру іноземців заслужили наші кваліфіковані кадри, деякі з спеціалістів виконують унікальні операції, їхні науково-практичні розробки використовують у світовій практиці. Курортно-рекреаційний комплекс нашої держави, помножений на сприятливий клімат, слугує унікальною можливістю для відновлення сил і лікування рідкісних хвороб. 
Водночас українці також обрали свої традиційні маршрути та визначили країни для оздоровлення, діагностики та лікування. Щороку наші співвітчизники перетинають кордон, щоб відвідати зарубіжні медичні центри, центри реабілітації та фізіотерапії, приватні клініки, санаторії. 
Міжнародна виставка медичного туризму покликана об’єднати вітчизняні та міжнародні організації, які працюють за напрямком медичний туризм. Ця платформа дає змогу заявити про себе гравцям медичного туризму, обмінятися досвідом з колегами, налагодити двостороннє співробітництво і знайти своїх пацієнтів і клієнтів.
Тому бажаю кожному менше кордонів у професійній діяльності! 
 
Гордієнко В.Р.
перший заступник голови Державного агентства України з туризму та курортів
 

  
Шановні учасники, гості та організатори!
 
Дозвольте мені від імені Посольства Угорщини в Україні та від себе особисто привітати вас з відкриттям IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo. 
Угорщина бере участь у цьому професійному заході практично від початку його проведення. Це невипадково, адже Угорщину називають «країною цілющих вод»: вона посідає 5 місце у світі за запасами термальних вод, тут є понад 1 300 термальних джерел, 224 види мінеральної води, єдине у світі термальне озеро Хевіз, що придатне для купання протягом року. Ґрунтуючись на цих природних скарбах, Угорщина вже понад 120 років розвиває бальнеологію, здобувши міжнародне визнання у реабілітації. 
Протягом останніх десятиліть країна зміцнила свої позиції і у медичному туризмі. Зокрема угорська стоматологія посідає провідне місце в Європі. Розвиток триває: цього року в Будапешті відкривається сучасна багатопрофільна клініка «Duna Medical Center», розширюється санаторій «Фенікс», що займається кардіо- та ортопедичною реабілітацією. Створено Асоціацію медичного туризму Угорщини, яка має покращити комунікації між пацієнтами та медичними закладами.
Україна – важливий партнер Угорщини. Число українців, що обирають лікування та оздоровлення у нашій країні, росте з року в рік. Навіть у 2014 році, на тлі загального зниження туристичного потоку з України, у бальнеологічних готелях Угорщини українці провели на 7,7 % діб більше, ніж у попередньому році.
Представники медичного та туристичного ринку Угорщини вбачають потенціал України, тому й на виставку Healthcare Travel Expo їх приїздить щоразу більше. У цьому році ми будемо раді представити Вам цілий лікувальний регіон – Північну Угорщину. Завдяки професіоналізму, надійності, креативному маркетингу організаторів, виставка Healthcare Travel Expo створює відмінні можливості для розвитку партнерства заради якнайкращого піклування про здоров’я українців.
З побажаннями успішної роботи на виставці та щирою повагою,
 
Д-р Ерно Кешкень,
Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні
 

Дорогі учасники та гості Міжнародної виставки медичного туризму, друзi!

Дозвольте мені від імені Посольства Республіки Болгарія в Україні та від себе особисто привітати вас з відкриттям IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo 2015!
Болгарія та Україна є близькими, дружніми країнами, які з’єднані між собою історично і культурно та мають близькі звичаї і традиції, схожий менталітет.
Болгарія є сучасним туристичним напрямом, пропонує багато можливостей для цілорічного відпочинку та оздоровлення, які можна поєднувати з цікавими ознайомчими культурно-історичними турами. На своїй невеликій території Болгарія має все – сонце, море, гори, мінеральні джерела, природу, сліди семи цивілізацій, давні святилища, багату культуру. 
Болгарія є однією з найбагатших країн у Європі за кількістю цілющих і мінеральних джерел і має велике різноманіття термальних мінеральних вод і грязьових відкладень. Традиція використання цілющої сили мінеральних джерел на нашій землі датовані найдавнішими часами. Вона бере початок з фракійців, які мешкали на наших землях і їх вважали чудовими цілителями. 
У Болгарiї є найгарячiші джерела в Європі, як приклад гейзер мінеральної води «Сапарева лазня» з температурою 101,4 градуса. Налiчуючи близько 800 джерел, у Болгарії зустрічаються всі види мінеральних вод. Наша країна займає одне з перших місць у світі за своїм розмаїттям лікувальних трав.
Мінеральнi води Болгарiї здавна відомі цілющими властивостями, які дарують здоров`я і красу. Болгарія пропонує широкий вибір SPA і бальнеологічних курортів, де всі гості зможуть відпочити, розслабитися, підняти тонус і зарядитися енергією. 
Бажаю всім учасникам і гостям здоров’я, плідної співпраці та конструктивного діалогу. 
 
Красімір Мінчев,
Надзвичайний і Повноважний Посол
Республіки Болгарії в Україні

 

Шановні організатори, учасники та колеги!
 
Дозвольте привітати вас з відкриттям IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.
Словенія розміщена в самому серці Європи, де перетинаються Альпи та Адріатика, плато Крас і Середньодунайська рівнина; природа щедро наділила нашу територію термальними і мінеральними водами. 
У нас є 87 природних термальних джерел, які протягом багатьох століть допомагають людям підтримувати здоров'я та добре самопочуття. До числа головних туристичних визначних пам'яток Словенії віднесено 15 головних природних курортів, які пропонують своїм гостям насолодитися не тільки цілющими водами, але і низкою інших природних багатств. 
Розвиваючи туризм, Словенія докладає значних зусиль для того, щоб гості дізналися про країну як про зелений, активний і здоровий туристичний напрямок.
Словенія також високо цінує українських гостей. Я переконана, що і український турист також буде добре себе почувати в країні, яка йому близька в культурному і мовному плані, в якій прекрасний клімат, якісний сервіс і доступна ціна.
Бажаю організаторам успішного проведення заходу, а учасникам конструктивної роботи та налагодження нових контактів. 
 
Наташа Прах, 
Надзвичайний та Повноважний Посол
Республіки Словенія в Україні

Дорогие участники, друзья, коллеги и организаторы!
 
Позвольте мне от имени Посольства Словацкой Республики в Украине и от себя лично поздравить Вас с открытием III Международной выставки медицинского туризма, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo.
Словакия близка Украине не только территориально. Наши страны связывает история, схожесть менталитетов, родственность языков, колорит обычаев, народных традиций.
Словакия исключительная страна. Она может Вам показаться волшебной и изысканной и благодаря своему размеру, и вместе с тем, бесчисленному природному и культурному богатству.
Наша страна славится своими минеральными источниками, численность которых составляет около 1300. На базе этих источников возникли курорты международного значения, где лечат болезни опорно-двигательного аппарата, пищеварения, дыхательных путей, нервной системы, аллергические заболевания и многие другие. Многие курорты Словакии могут гордиться своей историей, берущей начало со времен глубокого средневековья.
Курорты, комплексы SPA&Wellness в Словакии - это отличная возможность восстановить физическую форму, поправить здоровье.
Приезжайте к нам и сами убедитесь в разнообразии Словакии, получите незабываемые впечатления от посещения наших курортов и в полной мере ощутите гостеприимность и радушие хозяев.
IV Международная выставка медицинского туризма, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo является актуальным и необходимым мероприятием, которое способствует развитию медицинского туризма между нашими странами, это платформа, предоставляющая возможности получения высококачественных медицинских услуг в Украине и за ее пределами, а сам медицинский туризм – это стиль жизни современного человека.
Желаю всем здоровья, плодотворного сотрудничества и конструктивного диалога.
 
С уважением,
Юрай Сивачек,
Чрезвычайный и Полномочный Посол
Словацкой Республики в Украине

 

Шановні учасники та гості виставки!
 
Від імені Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі у Києві та від себе особисто щиро вітаю Вас з відкриттям IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
Сьогодні ми спостерігаємо за формуванням і розвитком нової сфери туристичних послуг – медичним туризмом, який з року в рік охоплює все більше континентів і приваблює все більше зацікавлених осіб.
За короткий час Польща стала важливим осередком світового медичного туризму, посідаючи нині одне з почесних місць серед таких країн – лідерів ринку, як Угорщина, Словаччина та Чехія. До нас приїжджають туристи з метою отримання стоматологічних послуг, а також скористатися послугами польських пластичних хірургів, ортопедів, кардіохірургів, фахівців з естетичної медицини і хірургії ока та для реабілітації. Закордонних туристів приваблює відмінна якість пропонованих польськими клініками процедур. Найчастіше дані послуги приваблюють туристів з Сходу, в тім числі з України та Росії. Професіоналізм польських лікарів – це чергова перевага, якою може пишатися польський сектор медичного туризму. Лікарі–імплантологи, пластичні та судинні хірурги, кардіологи, окулісти та інші спеціалісти – це фахівці найвищої категорії. Це випускники престижних західних вузів, які проходили стажування у найкращих клініках світу, і які використовують у своїй практиці інноваційні методи лікування та найсучасніше медичне обладнання.
IV Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – це чудова платформа для обміну досвідом, активізації ділових контактів і поширення інформації про можливості оздоровлення під час подорожей. Дуже сподіваюся, що здобуті знання та нові ділові контакти сприятимуть розвитку міжнародного співробітництва у галузі медичного туризму. Бажаю всім учасникам виставки успіху і процвітання і запрошую відвідати польський національний стенд, на якому представлено низку провідних медичних осередків і реабілітаційних центрів.
 
З повагою,
Малгожата Гавін,
Керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі у Києві

 

 
Від імені Міністерства туризму Ізраїлю та від себе особисто вітаю вас з відкриттям IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo.
Ізраїльська медицина гармонійно поєднує новітні методи медичної діагностики та передові технології з професійним досвідом фахівців. Ізраїль створений за стародавніми єврейськими традиціями, одним з найважливіших пріоритетів яких є здоров'я людини. Сім провідних університетів, які викладають медицину, а також провідні світові дослідницькі центри перетворюють Ізраїль у бажану країну для всіх, кому необхідна сучасна медична допомога.
Скасування візового режиму, всього три години польоту від аеропорту Бориспіль у Києві, і відсутність мовного бар'єру є додатковими перевагами при виборі ізраїльської медицини.
Іноземні пацієнти все частіше переконуються у перевазі та економічності лікування в Ізраїлі. Водночас, Ізраїль – це країна, де можна унікальним способом поєднувати лікування і знайомство з історією та культурою.
Ми раді скористатися майданчиком виставки для обміну досвідом і спілкування на тему розвитку медичного туризму наших країн.
Також ми бажаємо всім здоров'я, процвітання та запрошуємо вас у завжди гостинний і сонячний Ізраїль.
 
З повагою,
Лариса Самойлович,
аташе з туризму
Посольства Держави Ізраїль в Україні
 

 
Від імені Кореї, вітаємо з проведенням IV Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, оскільки індустрія медичного туризму активно розвивається. Доходи від медичного туризму на світовому ринку в 2014 році зафіксовані у розмірі 100 мільярдів доларів, і буде, як очікується, сягати 150 мільярдів доларів у 2016 році.
Україна має великий потенціал медичного туризму завдяки незайманим лісам і прекрасним людським ресурсам. Нещодавно два корейських східних лікаря самостійно відвідали природні лісові курорти в Карпатах і Вінницькій області. Лікарі дійшли висновку, що курорти мають конкурентні переваги для залучення корейських медичних туристів, і вони планують з туристичним агентством запросити корейських пацієнтів до України. Корейські медичні туристи, як очікується, приїдуть в Україну на початку другого півріччя 2015 року.
Враховуючи зазначене, якщо інформація про виставку буде поширена серед корейських східних лікарів, то тоді учасників і відвідувачів виставки з Кореї буде збільшено, що сприятиме розвитку медичного туризму в обох країнах.
Кількість іноземних медичних туристів у Південній Кореї зростала щороку і в 2014 році становила 200 000 туристів, що є збільшенням на 30 % порівняно з попереднім роком. За даними ОЕСР, Корея посіла друге місце в світі по медичних установах і обладнанню, четверте місце в медичних послугах і дев’яте – в медичній техніці. Корейський уряд визнав медичний туризм одним з 17 нових двигунів розвитку і взяв на себе зобов'язання поліпшити якість послуг.
Я щиро сподіваюся, що індустрія медичного туризму в Україні, а також у країнах Східної Європи буде розвиватися за допомогою Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo.
 
Пан Кім Кванг Хі,
Комерційний Аташе Комерційного відділу Посольства Республіки Корея в Україні