ОФІЦІЙНА ПІДТРИМКА 2014

 
  

Шановні учасники та гості!
 

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму вітаю Вас із відкриттям Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
Медичний туризм – це важливий напрям суспільної діяльності, який допомагає людям покращувати своє здоров’я і пізнавати світ. Людство завжди використовувало лікувальні властивості певних територій для лікування різних хвороб – у горах лікували туберкульоз, на морському узбережжі – простудні та алергічні захворювання, біля мінеральних джерел – хвороби шлунково-кишкового тракту.
Україна також має великий лікувальний потенціал – узбережжя Чорного та Азовського морів, мінеральні джерела Миргорода, Моршина, Сваляви, Трускавця, прекрасні лісові масиви Карпат і Полісся. Сьогоднішня платформа Виставки Healthcare Travel Expo дозволяє реалізовувати потенційні можливості медичного туризму нашої держави.
Водночас, велика кількість іноземних учасників, присутніх на виставці, надає можливість українським компаніям вивчити закордонний досвід надання медичних послуг для їх запровадження в Україні та ознайомити потенційних пацієнтів із всією необхідною інформацією стосовно широкого спектру медичної допомоги та супутніх послуг, що можуть бути отримані за кордоном.
Від щирого серця бажаю всім учасникам виставки міцного здоров’я, творчої наснаги та успіхів у всіх починаннях.

 

З повагою,
А.Л. Палатний, Голова Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 


  

Шановні учасники та гості!

 

Дозвольте мені від імені Державного агентства України з туризму та курортів привітати Вас з відкриттям цьогорічної Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
Світові інтеграційні процеси, доступність інформації та мобільність наукових та професійних кадрів вплинули на появу та розвиток нового напряму, який знаходиться на перетині медицини та туризму – медичний туризм.
Завдяки власним природним надбанням, ресурсам і професіоналізму, Україна опинилася в потоці пацієнтів, які щороку перетинають український кордон, щоб отримати якісне медичне лікування або оздоровитися. Обопільний попит на надання медичних послуг за кордоном спостерігається й серед наших співвітчизників.
Виставка Healthcare Travel Expo покликана об’єднати вітчизняні та міжнародні організації, які працюють за напрямком медичного туризму та зробити його доступним для багатьох.
Медичні центри, центри реабілітації та фізіотерапії, приватні клініки, санаторії, компанії медичного менеджменту, туристичні оператори та страхові компанії мають можливість заявити про себе, представити свої послуги, налагодити співпрацю з колегами та знайти своїх пацієнтів і клієнтів.
Варто відзначити, що євроінтеграційні процеси, які відбуваються зараз в нашій країні покликані, серед іншого, прискорити процес удосконалення якості надання медичних послуг, а відтак сприяти створенню надійного ринку медичного туризму в Україні.
Переконана, що великий потенціал курортно-рекреаційного комплексу нашої держави, дозволить вивести сферу медичного туризму на високий конкурентоспроможний рівень та перетворить Україну на новий центр тяжіння туристів з усього світу.
Бажаю усім учасникам та відвідувачам Healthcare Travel Expo натхнення та плідної роботи!

 

З повагою,
Гордієнко В.Р.
Перший заступник Голови Державного агентства України з туризму та курортів

 


  

Шановні колеги, учасники виставки та гості!
 

Віді мені Туристичної Палати України та від себе особисто щиро вітаю Вас із відкриттям III Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo!
В останні роки у світі сформувалася справжня індустрія медичного туризму, що, по суті, стало проявом нової концепції охорони здоров’я громадян на всіх континентах земної кулі.
Процеси, які відбуваються у сфері туристичної та медичної  інтеграції, ведуть у перспективі до уніфікації стандартів лікування, методів оплати, покращення якості та доступності медичних послуг, отримання яскравих вражень від відвідування нових країн. Стало очевидним те, що медичний туризм суттєво змінює територіальну організацію системи відпочинку, оздоровлення та в цілому охорони здоров’я.
Унікальними рекреаційними ресурсами володіє і Україна, що повноцінно дозволяє розвивати та популяризувати в ній кластер вітчизняного медичного туризму. Ефективна співпраця бізнесу, влади та громадських організацій спрямована на пошук і виконання спільних програм, дозволить вийти на новий рівень якості медичного та санаторно-курортного обслуговування, досягти європейських стандартів та зміцнити вітчизняний туристичний облік галузі як в Україні, так і вЄвропі.
III Міжнародна виставка медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo – це актуальний і вкрай необхідний захід, покликаний інтенсифікувати та закласти концептуально нові засади організації як вітчизняного медичного туризму, так і активної міжнародної взаємодії та співпраці у напрямку розвитку світової потужної індустрії медичного туризму.
Переконані у тому, що наші знайомства під час заходів цієї виставки в подальшому будуть переростати у тісну, тривалу та плідну співпрацю в ім`я людей, їх здоров`я, повноцінного життя і відпочинку та щасливого буття.

 

Зповагою,
Президент ВГО «Туристична Палата України»
А.І. Пахля

 


  

Шановні учасники та гості виставки!

 

Від імені Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі у Києві та від себе особисто щиро вітаю Вас із відкриттям III Міжнародної виставки медичного туризму, SPA & Wellness – Healthcare Travel Expo!
На сьогоднішній день ми спостерігаємо за формуванням та розвитком нової сфери туристичних послуг – медичним туризмом, який з року в рік охоплює все більше континентів та приваблює все більше зацікавлених осіб.
За короткий час Польща стала важливим осередком світового медичного туризму, займаючи на сьогодні одне з почесних місць серед таких країн-лідерів ринку як Угорщина, Словаччина та Чехія. До нас приїжджають туристи з метою отримання стоматологічних послуг, а також скористатися послугами польських пластичних хірургів, ортопедів, кардіохірургів, фахівців з естетичної медицини і хірургії ока та з метою реабілітації. Закордонних туристів приваблює відмінна якість пропонованих польськими клініками процедур. Найчастіше дані послуги приваблюють туристів зі Сходу, в тому числі з України та Росії. Професіоналізм польських лікарів – це чергова перевага, якою може пишатися польський сектор медичного туризму. Лікарі-імплантологи, пластичні та судинні хірурги, кардіологи, окулісти а також інші спеціалісти – це фахівці найвищої категорії. Все частіше це випускники престижних західних вузів, які проходили стажування у найкращих клініках світу і, які використовують у своїй практиці інноваційні методи лікування та найсучасніше медичне обладнання.
III Міжнародна виставка медичного туризму, SPA & Wellness – Healthcare Travel Expo – це чудова платформа для обміну досвідом, активізації ділових контактів та поширення інформації про можливості оздоровлення під час подорожей. Дуже сподіваюся, що здобуті знання та нові ділові контакти сприятимуть розвитку міжнародного співробітництва у галузі медичного туризму. Бажаю всім учасникам виставки успіху та процвітання, а також запрошую відвідати польський національний стенд, на якому представлено ряд провідних медичних осередків та реабілітаційних центрів.

 

З повагою,
Малгожата Гавін,
Керівник Відділу сприяння торгівлі
та інвестиціям Посольства Польщі у Києві

 


  

Дорогие участники, друзья, коллеги и организаторы!

 

Позвольте мне от имени Посольства Словацкой Республики в Украине и от себя лично поздравить Вас с открытием III Международной выставки медицинского туризма, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo.
Словакия близка Украине не только территориально. Наши страны связывает история, схожесть менталитетов, родственность языков, колорит обычаев, народных традиций.
Словакия исключительная страна. Она может Вам показаться волшебной и изысканной и благодаря своему размеру, и вместе с тем, бесчисленному природному и культурному богатству.
Наша страна славится своими минеральными источниками, численность которых составляет около 1300. На базе этих источников возникли курорты международного значения, где лечат болезни опорно-двигательного аппарата, пищеварения, дыхательных путей, нервной системы, аллергические заболевания и многие другие. Многие курорты Словакии могут гордиться своей историей, берущей начало со времен глубокого средневековья.
Курорты, комплексы SPA&Wellness в Словакии - это отличная возможность восстановить физическую форму, поправить здоровье.
Приезжайте к нам и сами убедитесь в разнообразии Словакии, получите незабываемые впечатления от посещения наших курортов и в полной мере ощутите гостеприимность и радушие хозяев.
III Международная выставка медицинского туризма, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo является актуальным и необходимым мероприятием, которое способствует развитию медицинского туризма между нашими странами, это платформа, предоставляющая возможности получения высококачественных медицинских услуг в Украине и за ее пределами, а сам медицинский туризм – это стиль жизни современного человека.

Желаю всем здоровья, плодотворного сотрудничества и конструктивного диалога.

 

С уважением,
Юрай Сивачек,
Чрезвычайный и Полномочный Посол
Словацкой Республики в Украине

 


  

Шановні Друзі!

 

З великим задоволенням я запрошую Вас на III Міжнародну виставку медичного туризму, SPA&Wellness – Healthcare Travel Expo, організовану компанією LMT. Щорічна виставка стала значущою подією для представників операторів з медичного туризму як в Україні, так і по всьому світу, включаючи Малайзію, для того, щоб представити свою основну продукцію і послуги на регіональному ринку споживачів.
Натхненний численними відгуками і ентузіазмом відвідувачів Виставки за останні роки, я насправді пишаюся, що Посольство Малайзії вирішило в другий раз взяти участь у Виставці, від імені Ради з медичного туризму в Малайзії (РМТМ). РМТМ була створена Урядом Малайзії з метою просування країни, як пріоритетного регіону з медичного туризму для тих людей, які потребують послуг міжнародного класу і стандартів за конкурентоспроможними ставками.  
Я впевнений, що цьогорічна Виставка стане корисною платформою для всіх відвідувачів для прийняття обміркованих і спрямованих рішень щодо майбутнього вибору регіону для подорожей з медичного туризму.

 

Чуа Теонг Бан,
Надзвичайний і уповноважений Посол Малайзії в Україні

 


  

Учасникам V Міжнародного Медичного Форуму
 

Дозвольте привітати із відкриттям V Ювілейного Міжнародного Медичного Форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації!
Підписання Грузією та Україною Угоди про асоціацію з Євросоюзом та подальша її імплементація потребують підвищення стандартів до європейського рівня в усіх галузях життя, в тому числі і в сфері медицини та фармації. Тож, проведення зазначених комплексних та масштабних заходів із залученням міжнародних фахівців охорони здоров’я є важливим кроком для покращення якості медичного обслуговування.
Користуючись нагодою, хотів би побажати успішної реалізації V Ювілейного  Міжнародного Медичного Форуму!

 

З повагою,
Міхеїл Уклеба
Надзвичайний та Повноважний Посол
Посольства Грузії в Україні

 


  

Шановні панове!
 

Від імені Федеральної палати економіки Австрії я хотів би висловити наше захоплення від участі в III Міжнародній виставці медичного туризму, SPA & Wellness – Healthcare Travel Expo!

Австрійські компанії мають особливо багатий досвід роботи у сфері туризму і зацікавлені у тому, щоб поділитися своїм досвідом та ноу-хау з українськими партнерами для взаємної вигоди обох сторін. Галузі медичного туризму, SPA та Wellness пропонують чимало можливостей для плідної співпраці та подальшого розвитку.

З цієї причини, ми раді можливості взяти участь у цій важливій виставці з боку нашого офісу, аби зробити свій внесок у подальшу співпрацю між австрійським та українським бізнесом.

З надією на успіх, я шлю найкращі побажання всім учасникам, відвідувачам та організаторам!
 

 

Герман Ортнер (Hermann Ortner)
Торговий радник посольства Австрії

 


  

Дорогі учасники, друзі, колеги та організатори!
 

Дозвольте мені від імені Посольства Республіки Болгарії в Україні та від себе особисто привітати Вас з відкриттям III Міжнародної виставки медичного туризму, SPA&Wellness - Healthcare Travel Expo.

Болгарія близька Україні не тільки територіально. Наші країни пов'язує історія, народні традиції, схожість менталітетів і спорідненість мов.

Болгарія є сучасним туристичним напрямом, який пропонує багато можливостей цілий рік відпочивати і зміцнювати своє здоров'я, а також робити цікаві та різноманітні екскурсійні тури по країні. У Болгарії є практично все: сонце, море, гори, залишки семи цивілізацій, СПА та рекреаційні продукти на світовому рівні, природні скарби, фракійські скарби, древні святилища.

Болгарія є однією з найбагатших країн за кількістю лікувальних, мінеральних джерел в Європі. Тут знаходяться одні з найгарячіших джерел в Європі, наприклад гейзер мінеральної води Сапарєва лазня з температурою 101,4 градуси. Налічуючи близько 800 джерел, Болгарія пропонує широкий вибір спа і бальнеологічних курортів, готельних комплексів та спа центрів, де всі гості зможуть відпочити від робочих буднів, розслабитися, підняти тонус і зарядитися енергією.
Мінеральні води в Болгарії здавна відомі цілющими властивостями, які дарують здоров'я і красу. Болгарія багата унікальними за змістом гідротермальними ресурсами з різним хіміко-фізичним складом. В країні зустрічаються всі види мінеральних вод, які існують в природі. Узбережжя Чорного моря відомо лікувальними грязями, які лікують безліч захворювань. Болгарія займає одне з перших місць в світі за різноманітністю лікувальних трав і за кількістю сонячних днів, що на 20% більше, ніж у центральній та північно-західній частині Європи.

Бажаю всім здоров'я, плідної співпраці та конструктивного діалогу.
 

З повагою,
Красімір Мінчев,
Надзвичайний і Повноважний Посол
Республіки Болгарії в Україні